Profesjonalne oświetlenie na każdą imprezę.

MAgic Night

gdzie światło przenika się z MAgią

FOTOLUSTRO - MAGICZNE LUSTRO

Magiczne lustro to coś więcej niż zwykła fotobudka. Jest to 60 calowe lustro z hartowanego szkła odpornego na uszkodzenia i zarysowania. Posiada animacje oraz lektora w języku polskim. Fotolustro jest bardzo estetyczne, posiada elegancką obudowę oraz drewnianą ramę w kolorze złotym. Z pewnością doda szyku i elegancji na Twoim Przyjęciu weselnym. Dodatkowo jest podświetlane ledowo. Urządzenie dostarczamy na miejsce i uruchamiamy o umówionej godzinie. Fotolustro z pewnością uchwyci to co najlepsze. Wystarczy użyć naszych akcesoriów, uśmiechnąć się i gotowe. Świetna zabawa gwarantowana!

 

 

Czytaj więcej...

DJ WODZIREJ NA WESELE

Jestem DJ-em, Wodzirejem oraz Animatorem. Muzyka jest moją pasją od wielu, wielu lat. Specjalizuję się w organizacji Przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas imprez, eventów oraz w rozgłośniach radiowych, dzięki czemu czuję się pewnie za konsolą. Nie boję się mikrofonu i już od pierwszych minut Przyjęcia staram się nawiązać kontakt z Gośćmi subtelnie wykorzystując swoje umiejętności oraz wiedzę. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach dj-ów, wodzirejów oraz animatorów. Wesele prowadzę w sposób nieszablonowy. Wchodzę w interakcje z Gośćmi łamiąc dotychczasowe schematy.

 

ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI

Oferujemy pomoc profesjonalnych Animatorów Zabaw na Państwa Wesela. Optymizm, uśmiech i energia to coś, co wyróżnia ich od konkurencji. Z największą pasją niosą radość najmłodszym. Nasi animatorzy posiadają wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w opiece nad Dziećmi. Stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach animatorów zabaw. Posiadamy liczne referencje z dotychczasowych imprez i na koncie wiele już uśmiechniętych dziecięcych twarzy.

 

 

OŚWIETLENIE DEKORACYJNE

Dekoracje świetlne oparte na technologii LED pomału stają się standardem na polskim rynku. Jest to technika pozwalająca nadać pomieszczeniom niepowtarzalny wygląd i klimat. Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę stworzymy dla Państwa magiczny, baśniowy wręcz krajobraz. Romantyczny klimat uzyskany dzięki oświetleniu ścian, sufitów, filarów oraz stołów podkreśli Wasze uczucie panujące w tym wyjątkowym dniu. Udekorowana tak sala stanowi doskonałe tło dla całości uroczystości weselnych, jest doceniana przez fotografów, kamerzystów oraz przykuwa uwagę gości weselnych. Stosujemy profesjonalne lampy działające w systemie RGBWA UV (Red Green Blue White Amber Ultra Violet), co daje ogromne możliwości w zakresie mieszania kolorów.

W naszej ofercie znajdują się również belki led na akumulator w obudowach w kolorze białym, dzięki czemu sala weselna jest jeszcze bardziej subtelna i estetyczna. Lampy nie powodują migotania w kamerze, są energooszczędne i dość szybkie w montażu – nie wymagają wiercenia żadnych otworów w ścianach. Dodatkowo profesjonalnym oświetleniem można zamaskować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Nasza firma zajmie się rozstawieniem i podłączeniem oświetlenia przed uroczystościami weselnymi. Zapraszamy do Galerii w celu obejrzenia dotychczasowych realizacji.

Czytaj więcej...

PREZENT NIESPODZIANKA

Wypuszczanie balonów led podczas uroczystości weselnych. Idziemy z duchem czasu, dlatego proponujemy oryginalną atrakcję jaką jest wypuszczanie balonów napełnionych helem. Dodatkowo w balonach można umieścić diodę led o zmiennych kolorach. Atrakcję można przeprowadzić wypuszczając balony z tasiemką, lub ze specjalnego pudla - prezentu niespodzianki. Całość wygląda bardzo widowiskowo i z pewnością zrobi wrażenie na gościach weselnych. Przygotujemy dla Państwa balony i dostarczymy do wskazanego miejsca.

 

TANIEC W CHMURACH

Taniec w chmurach to obecnie hit na weselach. Ciężki dym podczas pierwszego tańca daje nietuzinkowy efekt unoszenia się Młodej Pary w chmurach. Dym snuje się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku, tajemniczości a zarazem romantyczności, oraz jest bardzo efektowny i sprawi, że będziecie mogli poczuć się jak w bajce tańcząc w chmurach. Wytwarzana z wytwornicy para przypominana niesamowite obłoki unoszące się tuż nad podłogą i dzięki temu ukryje drobne niedociągnięcia w tańcu, a goście będą obserwować to, co najważniejsze, czyli powodzenie i radość na Waszych obliczach.

Posiadamy wytwornicę ciężkiego dymu (generator pary) jednej z najlepszych firm z tej branży, czyli CHAUVET NIMBUS. Jest to profesjonalne urządzenie, najlepsze z dostępnych na rynku uroczystości weselnych, którego efekty są przewyższające w porównaniu do tańszych produktów, szczególnie tych wykorzystujących przy wytwarzaniu ciężkiego dymu - płynów. W CHAUVET NIMBUS uzyskiwany efekt jest z samego suchego lodu - powstaje para ze skondensowanego dwutlenku węgla i dzięki temu nie pozostawia on zadymionej sali, ani nie włącza czujników dymu, jest bezwonny i rozprasza się po kilku minutach, nie zostawiając śladu na parkiecie czy ubraniach.

KARYKATURZYSTA

Nasza oferta trafia także w potrzeby osób, którym zależy na oryginalnych pamiątkach z imprezy firmowej, weselnej lub innej. Karykatura wykonana na takiej imprezie to świetny prezent dla jej uczestników. Większość osób reaguję bardzo pozytywnie na własną karykaturę. Organizatorzy natomiast zostają docenieni przez uczestników za fajny pomysł, którzy z kolei chętnie zapraszają nas po raz kolejny lub polecają innym.

 

Czytaj więcej...

ILUZJONISTA

Pokazy iluzji to oryginalny i dość nowy rodzaj rozrywki jaką Państwu proponujemy. Podczas występu goście biorą czynny udział w efektach poprzez asystę przy wykonywanych trikach. Każdy może niemal dotknąć magii jaką kryje w sobie iluzja. Pokaz wykonywany jest z dużą dawką humoru. Z pewnością dzieci jak i dorośli będą zachwyceni i oczarowani pokazem. Podczas przyjęcia jest możliwość jednego pokazu, ale również mogą odbyć się dwa – jeden dla wszystkich gości, drugi zaś tylko dla najmłodszych. Efekty są dostosowywane do publiczności.

 

 

Czytaj więcej...