wesela imprezy radom organizacja
atrakcje na wesela i imprezy radom
niezapomniane chwile
w niepowtarzalnej oprawie

WESELE Z WODZIREJEM

Pan we fraku i cylindrze rozkręci każdą imprezę!

Choć zawód wodzireja wielu osobom kojarzy się z zamierzchłymi czasami, to trzeba przyznać, że uświetnia on swoją obecnością coraz więcej imprez. Niektórzy nie wyobrażają sobie wesela, studniówki czy imprezy firmowej bez tego wspaniałego prowadzącego. Dzisiaj coraz więcej osób odchodzi od zatrudniania zespołów lub wokalistów, którzy jeszcze kilkanaście lat temu stanowili jedyną oprawę zabawy, na rzecz powierzania prowadzenia swych uroczystości wodzirejowi.

Profesjonalista w każdym calu

Wodzirej to prawdziwy profesjonalista, cechujący się wysoką kulturą osobistą. Wyróżnia się z tłumu swym eleganckim wyglądem. Czarny frak, cylinder i laseczka w dłoni to must have każdego wodzireja. O tym, że jest duszą towarzystwa i wszędzie go pełno, nie trzeba chyba nikomu mówić. Podczas imprezy troszczy się o dobrą zabawę wszystkich gości, bez wyjątku. To człowiek, który taktownie i z klasą zaprasza uczestników imprezy do tańca czy innych organizowanych przez siebie zabaw. Sam bierze w nich udział, zachęcając przy tym najbardziej nieśmiałych gości do wyjścia na parkiet. Gdy Ci doskonale się bawią oddala się w cień, by znowu wkroczyć, gdy będzie taka potrzeba. Prowadzona przez niego impreza jest zawsze atrakcyjna, obfitująca w konkursy i inne niespodzianki. Na podkreślenie zasługuje fakt, że profesjonalny wodzirej zawsze potrafi dostosować charakter zabawy do jej uczestników, chcąc zadowolić tych młodszych i tych starszych również. W razie losowych wypadków, które powodują zmianę zaplanowanych wydarzeń jest w stanie niezauważalnie dostosować się i poprowadzić dalej imprezę w taki sposób aby goście nie odczuli że „coś poszło nie tak”. Stwarza wokół przyjazną atmosferę, co sprzyja integracji, a jakiekolwiek napięcia potrafi obrócić w żart, oczywiście w sposób elegancki i taktowny.

Wodzirej do zadań specjalnych

Jeśli chcecie Państwo zorganizować elegancką imprezę na wysokim poziomie nie może na niej zabraknąć wodzireja. Korzystając z moich usług macie pewność, że Wasze wesele, jubileusz, studniówkę czy imprezę firmową poprowadzi profesjonalista z dużym doświadczeniem i doskonała prezencją.  Ubrany w elegancki frak powitam zgromadzonych gości. Wszyscy wspólnie rozpoczniemy zabawę odtańczeniem poloneza, po czym organizując liczne konkursy  i tańce animacyjne na  wysokim poziomie zagwarantuję Państwu udaną imprezę, którą będziecie długo wspominać. Po kilku minutach na parkiecie to Wy zostaniecie wodzirejami, a ja odsunę się w cień, by nie przeszkadzać w zabawie. Będę wszystkiego doglądał, tak by powrócić na parkiet w odpowiednim momencie. W moim ręku, prócz laseczki będzie można również zauważyć polską szablę zwaną Radziwiłłówką, doskonale nadającą się do … otwierania szampana i… innych rzeczy, które pojawią się w trakcie wesela czy innej uroczystości. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem. Chętnie służę radą i pomocą.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!