wesela imprezy radom organizacja
atrakcje na wesela i imprezy radom
niezapomniane chwile
w niepowtarzalnej oprawie

PUDEŁKO BALONOWE

Pudełko balonowe

Balony królowały na imprezach już od wielu lat. Do dziś są nieodzownym elementem wielu przyjęć, teraz ta ozdoba została dostosowana do czasów współczesnych i stała się bardziej nowoczesna.  Balony to jedna z najprostszych i jednocześnie najbardziej atrakcyjnych, urzekających elegancją, wielością kształtów i feerią barw form dekoracji stosowaną przy organizacji przeróżnych imprez począwszy od małych i średnich, takich jak urodziny, przyjęcia dziecięce, komunie, wesela itp., aż po wielkie imprezy, czyli koncerty, otwarcia różnych obiektów, imprezy firmowe, różnego rodzaju eventy, bale sylwestrowe i karnawałowe czy  studniówki. Śmiało można więc powiedzieć, że bez balonów nie ma imprezy, bo to one są tak efektowne, że wspaniale ją uatrakcyjniają. Nie może ich  więc zabraknąć podczas uroczystości weselnych. Wspaniale prezentują się na fotografiach czy filmie. Jeśli planują Państwo uwiecznienie tego dnia, koniecznie zadbajcie, aby fotograf czy  kamerzysta byli obecni, kiedy otworzycie pudło z balonami. Wasze miny i zdumienie na twarzach zgromadzonych gości warto udokumentować.

 

Must have

Oprawa wizualna w dniu ślubu jest bardzo istotna. Nawet niewielkimi detalami można podkreślić ten wyjątkowy, wyśniony i wyczekiwany dzień. Puszczanie balonów z helem stało się bardzo popularne. Wyobraź sobie takie ogromne pudełko, przypominające opakowanie iście spektakularnego prezentu, przewiązanego ogromną kokardą, z którego tuż po otwarciu unoszą się setki balonów. Takie pudełko z balonami może pomieścić od 50 do 300 lub nawet 500 balonów. Wykonane jest ono z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia mu elegancki wygląd. Pudełko ustawiamy we wcześniej ustalonym miejscu. Najczęściej owa niespodzianka czeka na nowożeńców po wyjściu z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego.  Po rozwiązaniu kokardy przez Parę Młodą w niebo wylatuje mnóstwo wypełnionych helem balonów. Wygląda to niezwykle spektakularnie. Jest to wspaniała atrakcja nie tylko na wesela, ale również na różnego rodzaju uroczystości, rocznice, osiemnastki czy komunie.

 

Warto podkreślić wyjątkowość ważnych uroczystości. Zachwycające balony w pudełku sprawdzą się tu doskonale. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego pudło przystrojone jest według życzenia klienta.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani taką dekoracją, serdecznie zapraszamy do kontaktu!