wesela imprezy radom organizacja
atrakcje na wesela i imprezy radom
niezapomniane chwile
w niepowtarzalnej oprawie

TANIEC W CHMURACH

Spacer w chmurach

Pierwszy taniec to bardzo ważny element każdego wesela. Pary młode przygotowują go i ćwiczą tygodniami, by wyszedł jak najlepiej. Coraz częściej jest urozmaicany różnego rodzaju dodatkami. Można go zamienić w prawdziwy spacer w chmurach i wykreować wokół magiczną aurę, dzięki czemu stanie się on spektakularnym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci młodych oraz gości.

 

Dla każdego

Spacer w chmurach świetnie sprawdzi się wśród par, które uwielbiają tańczyć. Będzie też wspaniałym dodatkiem dla tych, którzy nie są mistrzami parkietu. Dym z powodzeniem ukryje małe wpadki czy pomyłki w krokach, odsłoni natomiast najważniejsze elementy tańca, jakimi są szczęśliwe i uśmiechnięte twarze pary młodej. Spacer w chmurach jest również wspaniałą i niepowtarzalną okazją do wykonania niebanalnych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

 

Jak to działa?

Efekt ciężkiego dymu, wykorzystywany podczas spaceru w chmurach, gości na przyjęciach weselnych dopiero od kilku lat, z roku na rok zyskując na popularności. Do jego wytworzenia wykorzystywany jest specjalnie przygotowany suchy lód czyli  zestalony dwutlenek węgla, który powstaje przez rozprężenie ciekłego dwutlenku węgla  i formowanie go przez prasowanie. W normalnych warunkach suchy lód nie topi się, lecz sublimuje czyli ulatnia. Do wytworzenia ciężkiego dymu używana jest maszyna wyposażona została w grzałki, które podgrzewają odpowiednią ilość wody, do ustalonej temperatury, następnie wsypuje się do niej suchy lód i można podziwiać  wspaniały spektakl spaceru w chmurach. Ciężki dym jest bezwonny i nie unosi się zbyt wysoko,  nie przeszkadza więc młodej parze podczas tańca ani pozostałym uczestnikom wesela. Wytwornica ciężkiego dymu w krótkim czasie potrafi „wyczarować” ogromną ilość dymu, wystarczającego na pokrycie sali na  ok. 150 osób przez co najmniej 3 – 4 minuty.

 

Wspaniały efekt

Dym snuje się delikatnie nad ziemią, tworząc przez to wokół romantyczną, a zarazem tajemniczą atmosferę. Sprawia, że młoda para przez kilka minut może poczuć się jak w bajce, stąpając po białych obłoczkach. Dzięki takiej atrakcji każda impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna, a wykonywanym podczas niej zdjęciom, czy kręconym filmom doda lekkości i sprawi, że będą niebanalne. Wytwornica dymu przeniesie Państwa gości na kilkuminutowy bajkowy seans widowiskowy. Dym połączony dodatkowo z odpowiednią muzyką i oprawą świetlną zagwarantuje efekt, który z pewnością  na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wesela.

Jeśli więc chcecie Państwo w tym wyjątkowym dla Was dniu poczuć się jak w bajce i pospacerować w chmurach, serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wytwornicy ciężkiego dymu. Zapewniamy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usługi. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.