wesela imprezy radom organizacja
atrakcje na wesela i imprezy radom
niezapomniane chwile
w niepowtarzalnej oprawie

URODZINKI

Urodzinki

Urodziny dziecka to jeden z najważniejszych dni w jego życiu. Od dłuższego już czasu z wypiekami na twarzy  wyczekuje na to magiczne wydarzenie. Zastanawia się, czy wszyscy zaproszeni goście przyjdą, jakie niespodzianki będą na niego czekały i oczywiście, czy dostanie wymarzone prezenty. Jeśli chcą Państwo uszczęśliwić swoje pociechy i sprawdzić, by ich urodziny były niezapomnianym przeżyciem chętnie Wam w tym pomożemy. Imprezę możemy zorganizować  zarówno w Państwa domach, jak i w wynajętej sali.

 

Zabawa przede wszystkim

Na każdym kinderbalu obowiązkowo muszą pojawić się zabawy, które zintegrują wszystkich uczestników. W dużej mierze to od nich zależy, czy urodziny będą udane, a dzieci miło spędzą czas. Zapewniamy, że przygotowane przez nas animacje będą dostosowane do wieku uczestników i  sprawią, że żadne dziecko nie będzie się nudzić. Do każdej organizacji urodzin podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Cały przebieg imprezy oraz jej czas zostaje wcześniej ustalony. Najczęściej dziecięce urodzinki trwają 2,5 – 3 godzin. Poniżej przedstawiamy Państwu najczęściej wybierane przez naszych klientów zabawy animacyjne, przygotowywane podczas dziecięcych przyjęć. Można je wykorzystać nie tylko podczas przyjęcia urodzinowego, ale na każdej imprezie, na której goszczą dzieci.

 

·       Chusta klanza

Bardzo często do zabawy wykorzystujemy chustę animacyjną, przypominającą swoim wyglądem spadochron uszyty z trójkątnych, kolorowych kawałków materiału. Zszyte ze sobą trójkąty  tworzą duże koło o średnicy od 3m do 7m. Brzegi obszyte są taśmą z uchwytami tak, aby dzieci swobodnie mogły ją chwycić. Mimo, że jest po rozłożeniu chusta ma duże rozmiary, to jest bardzo lekka i wytrzymała. Wielobarwna tkanina przyciąga wzrok maluchów i zachęca do wspólnej zabawy. Ta niepozorna chusta zaskakuje swoją wszechstronnością - można ją podrzucać, chować się pod nią czy  turlać po niej. Dzięki temu, że wspaniale faluje, można po niej przetaczać różne przedmioty, tańczyć z nią, a także zawijać w nią dzieci. Wykorzystanie chusty i dobór zabaw zależą od ilości uczestników zabawy, ich wieku oraz posiadanego miejsca. Ogranicza nas tutaj tylko wyobraźnia.

 

·       Zabawy ruchowe

Na organizowanych przez nas imprezach dla dzieci nie może też zabraknąć zabaw ruchowych, dzięki którym maluchy spożytkują drzemiącą w nich energię. Można tu wymienić berka figurowego, wyścigi w workach, wyścigi ślimaka i żółwia, różnego rodzaju konkurencje sportowe, stopki i wiele, wiele innych. Wszystko oczywiście dostosowane jest do wieku uczestników oraz ich zainteresowań oraz do miejsca, w którym odbywa się przyjęcie. Może to być sala, dom czy nawet ogród.

 

·       Konkursy z nagrodami

Konkursy to jeden z rodzajów zabaw, które cieszą się największą popularnością wśród maluchów, bez względu na ich wiek. Obietnica nagrody zagrzewa je do boju, a konieczność niewinnej rywalizacji dodaje całości „szczypty pikanterii”. Można tu wymienić magiczny worek, różnego rodzaju zagadki czy memory. Jest to bardzo fajny element kinderbalu, bowiem otrzymana nagroda może również być swoistym rodzajem podziękowania dla gości za przybycie na urodziny.

 

·       Malowanie buziek

Malowanie twarzy jest niezwykle popularną atrakcją dla dzieci. Lubią ją i przedszkolaki i trochę starsze pociechy. Za pomocą kilku ruchów ręki, kolorowych farbek do malowania skóry oraz wyobraźni, możemy  wyczarować prawdziwe cuda. Stosujemy farby certyfikowane z atestami, specjalnie przeznaczone do tego typu malunków firmy Snazaroo, Eulenspiegel, Diamond FX, Superstar czy Smiffy. Stosowane przez nas materiały są nietoksyczne i nieuczulające. Farby czy brokaty to nie wszystko. Korzystamy z specjalnych o nietoksycznym włosiu pędzelków i gąbeczek.

 

·       Malowanie włosów

Malowanie włosów to atrakcja, która cieszy się popularnością wśród dzieci na każdej imprezie. I to zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców. Takie kolorowe fryzury doskonale prezentują się na pamiątkowych zdjęciach.  Używamy do tego atestowanych, zmywalnych sprayów, które po powrocie do domu można po prostu umyć wodą z dodatkiem szampon.

 

·       Robienie tatuaży

Kolorowe brokaty na rękach lubią nie tylko dziewczynki. Ten rodzaj tatuaży jest w pełni  bezpieczny dla dziecięcej skóry oraz stanowi wspaniałą alternatywę dla malowania buzi czy włosów. Najczęściej wykonuje się je na rękach i ramionach, ale można je zrobić w dowolnym miejscu. Podobną ozdobę stanowią tatuaże wodne, które nie uczulają i łatwo można je zmyć.

 

·       Balonowe figurki

Coraz częstszą zabawą animacyjną jest tworzenie różnego rodzaju figurek z balonów. Nasi animatorzy w tym  nie lada wprawę i w mgnieniu oka zamieniają długie balony w ulubione zwierzątka, kolorowe kwiaty, czapki, miecze i wszystko inne, co tylko nasi mali goście sobie wymarzą. Otrzymane balonowe prezenty dzieci z pewnością wykorzystają do innych zabaw, bo przecież kreatywności im nie brakuje.

 

·       Gigantyczne bańki

Bańki mydlane są doskonałą propozycją dziecięcej zabawy, która przeniesie nasze pociechy do bajkowego świata marzeń, a dorosłym da niesamowitą okazję zabawy wraz ze swoimi maluchami. Dzięki użyciu odpowiedniego płynu, który jest bezpieczny dla dzieci oraz doświadczonym animatorom,  nasze bańki są gigantyczne. Mają od 2 do nawet 10 metrów. Wykorzystujemy różnorodne akcesoria, dzięki którym zabawa z bańkami mydlanymi jest jeszcze bardziej efektowna.

 

·       Zamykanie w bańce

Możliwość obejrzenia świata z innej perspektywy, przez pryzmat mieniących się kolorów to niesamowita frajda. Zamykanie w bańce mydlanej to wspaniała atrakcja nie tylko dla najmłodszych uczestników imprezy. Stanowi też ciekawą alternatywę dla tworzenia gigantycznych baniek czy wykorzystywania maszyny do baniek mydlanych. Zdjęcie dziecka zamkniętego w bańce będzie z pewnością pamiątką na długie lata.

 

·       Tańce mini  disco

Dzieci kochają tańczyć, dlatego tego elementu nie może zabraknąć na żadnym kinderbalu. Mini disco to proste układy choreograficzne dedykowane dzieciom, których ruchy są łatwe do zapamiętania i powtarzalne. Najczęściej ruchy taneczne są ilustracją słów piosenki, do której tańczymy. Taki rodzaj zabawy z naszym animatorem sprawi najmłodszym dużo frajdy i pozwoli nauczyć się nowych kroków tanecznych.

 

·       Kącik plastyczny

Po pląsach na parkiecie przyda się chwila wytchnienia w kąciku plastycznym. Pod okiem wykwalifikowanego animatora każde dziecko będzie mogło odkryć swoją artystyczną duszę. Pomogą im w tym przygotowane wcześniej różnorodne materiały plastyczne. Wykonaną pracę można będzie zabrać do domu, na pamiątkę.

 

·       Kufer z perukami

Każde dziecko lubi się przebierać i udawać kogoś innego. Podczas takich zabaw doskonale sprawdzą się kolorowe peruki, które będą wspaniałym dodatkiem do stroju. Mogą też stanowić fajny gadżet do wykonywanych zdjęć.

 

Wszystkie wymienione powyżej zabawy animacyjne można wykorzystywać nie tylko podczas urodzin, ale w czasie wielu innych imprez z udziałem dzieci. Do organizacji każdego dziecięcego przyjęcia podchodzimy indywidualnie. Służymy radą i pomocą. Nasz animator sprawi, że dzieci nigdy nie będą się nudzić, a przeżyty czas na długo zostanie w ich pamięci. 

Istnieje możliwość zorganizowania urodzin tematycznych,  według specjalnie spersonalizowanego scenariusza. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!